PDF Tisk Email

 

 

Obdivujete přírodu, divoké řeky a klidná jezera? Milujete exotická místa naší zeměkoule? Jste nadšeni rybařením a lovem, nebo se chcete jen naučit rybařit? Pak nalaďte na nový televizní kanál „Fishing & Hunting- Rybolov a Lov“ a vaše přání se splní.

F&H je unikátní televizní kanál pro nadšence pro lov a rybolov. Na tomto kanálu uvidíte všechna slavná rybářská a lovecká loviště po celém světě, představená ve velice kvalitních dokumentech. Rybářské a lovecké rezorty vám představí místní profesionální rybáři a lovečtí experti. Budou vám předvedeny nejnovější rybářské a lovecké výzbroje a zároveň bude experty ukázáno jak s nimi zacházet, aby bylo dosaženo maximálního využití. Budete se učit přímo od profesionálů, dostanete rybářské a lovecké tipy od těch skutečně nejlepších.

Poznáte přírodu a divokou zvěř z naprosto jiného pohledu! Nemusíte cestovat tisíce kilometrů za krásnou přírodou, bude vám představena v pohodlí vašeho domova na kanálu F&H. Nemusíte obtížně hledat rybářskou výzbroj, nejlepší místo na rybaření, nejkrásnější divokou řeku, vhodnou mořskou pláž, to všechno vám na televizním kanálu F&H nabídnou specialisté.

Podívejte se na programy kanálu F&H a poznejte nová, neskutečná dobrodružství, úžasnou přírodu, překrásnou krajinu, napětí z lovu, bezpečí skrýše a vzrušení z pronásledování zvěře!

 

 

 

Instalaci provádí firma IPON s.r.o. a komplet je možné si objednat na stránkách : www.TVdigitalne.cz

 

  

 

Technické parametry kanálu Fishing & Hunting

 

Satelit : Intelsat 10-02 Západ 1°
Frekvence : 11.785 MHz
Polarizace: Horizontální
Symbol Rate: 28.000
FEC: 5/6
Kódování: Nagravision 2

 

Satelit: Astra 1E
Frekvence: 11.876 MHz
Polarizace: Horizontální
Symbal Rate: 27.500  Msym/s
FEC: 3/4
Kódování: CRYPTOWORKS

 

 

Anketa

Které vodě dáváte přednost ?
 

Fandíme

Banner

Doporučujeme

Banner
Banner

Předpověď počasí